Otváracia doba servisu
  • Pondelok 7:00 - 17:00
  • Utorok 7:00 - 17:00
  • Streda 7:00 - 17:00
  • Štvrtok 7:00 - 17:00
  • Piatok 7:00 - 17:00
  • Sobota 8:00 - 12:00
  • Nedeľa ZATVORENÉ

Oprava pneumatík

Defekt pneumatiky? Únik vzduchu z pneumatiky? V tom prípade sa oplatí čo najskôr zveriť opravu osobnej pneumatiky kvalifikovaným odborníkom Premio. Skúsení pracovníci rýchlo diagnostikujú poruchu a spolu s vami rozhodnú o ďalších krokoch.

Cena a trvanie služby budú závisieť od typu opravy, ktorú je potrebné vykonať.

Ako prebieha oprava pneumatiky pre osobné vozidlá?

Odborníci Premio zistia príčinu straty vzduchu v pneumatike. Následne dostanete odporúčanie na opravu alebo výmenu pneumatiky a spolu so servisnými technikmi sa rozhodnete, aké podniknete ďalšie kroky. Medzi ne patrí:

Kedy nie je možné opraviť poškodenú pneumatiku?

V niektorých prípadoch je oprava osobnej pneumatiky alternatívou k nákupu novej pneumatiky, nezabudnite však, že ju možno opraviť maximálne štyrikrát – potom by ste sa mali rozhodnúť ju vymeniť. Je potrebné mať na pamäti, že sú poškodenia, ktoré znemožňujú opravu pneumatiky:

Kedy by sa mala poškodená pneumatika opraviť?

Ak si všimnete, že vaše auto pri jazde rovno ťahá volant doľava alebo doprava, ak je na prístrojovej doske rozsvietený indikátor snímača tlaku (TPMS), ak ste na ceste do niečoho narazili, pneumatika nemá dostatok vzduchu, prípadne ak máte len podozrenie, že s pneumatikou nie je niečo v poriadku, odborníci Premio vykonajú podrobnú kontrolu a spolu s vami sa rozhodnú pre opravu alebo výmenu pneumatiky.

Jazda na poškodenej pneumatike je nebezpečná pre vás a ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto je dobré, ak si všimnete, že s pneumatikou niečo nie je v poriadku, nechať prípadnú chybu správne diagnostikovať odborníkom Premio. Je dôležité zveriť opravu pneumatiky do rúk profesionálov, pretože napriek prvotnému dojmu ide o proces, ktorý si vyžaduje vedomosti, školenie a dôsledné dodržiavanie konkrétnych postupov. Ak odborník Premio odmietne opravu pneumatiky – robí to iba pre vašu bezpečnosť. Dôverujte mu a nehľadajte na opravu nikoho iného.